ACTION BUMPER ARENA to najnowszy projekt stworzony przez firmę Air shooter. Arena przypomina boisko sportowe do piłki nożnej na którym rywalizuje ze sobą 8 lub 10 pojazdów-bumperów (dwie drużyny po 4 lub 5 bumperów).Gra polega na uderzaniu specjalnej bumper-piłki w taki sposób zeby wpadła do elektronicznej bramki. Nad bramkami umieszczone są tablice z dużymi wyświetlaczami LED na których pokazywana jest punktacja, aktualny czas gry oraz wyświetlane są komunikaty i animacje związane z danym aktualnie zdarzeniem na arenie.

ACTION BUMPER ARENA opcjonalnie oferuje jeszcze inną równie ciekawą grę która polega na strzelaniu działkiem w przeciwnika, trafiając celnie w specjalnie oznaczony punkt na boku bumpera trafiona maszyna będzie obracała sie wokół swojej osi kręcąc tak zwane bączki.

Bumper car jest pojazdem elektrycznym który sterowany jest za pomocą dwóch joysticków, nasz pojazd jest bardzo nowoczesnym urządzeniem posiadającym wiele ciekawych rozwiązań technologicznych, efektów świetlnych oraz efektów dźwiękowych. Każdy bumper car posiada pulpit który wyposażony jest w wyświetlacz led na którym wyświetlany jest czas gry oraz ledowy wskaźnik pokazujący aktualny poziom naładowania baterii. Dodatkowo pulpit posiada monitor 5 cali na którym wyświetlane są animacje. Nasze bumpery wyposażamy w pasy bezpieczeństwa oraz wyłącznik bezpieczeństwa.

Na jednym ładowaniu bampery mogą jeździć od 6 do 8 godzin. Wysokiej jakości nagłośnienie, specjalne efekty dźwiękowe oraz najnowsza technologia cyfrowa LED sprawi że nasza Arena będzie wielką atrakcją nie tylko dla dzieci ale także dla dorosłych użytkowników.

Maszynę możemy użytkować w 3 konfiguracjach: 1) samo dziecko 2) dorosły człowiek do 120kg 3) dorosły człowiek z małym dzieckiem( fotel ze specjalnym siedziskiem dla dziecka)

Każdy bumper posiada wrzutnik monet który zasilony walutą uruchamia maszynę na odpowiednio wcześniej zaprogramowany czas gry. Cała arena dookoła zabudowana jest bandami z logiem atrakcji a w każdym rogu zainstalowane są kosmiczne lampy UFO-LED. Wejście na arenę prowadzi przez efektowną bramę z dużym ledowym logiem która wita każdego wchodzącego gracza na arenę zabawnym komunikatem. Całością steruję główny komputer obsługujący wszystkie bumpery oraz wszystkie czynności związane z grą na placu ACTION BUMPER ARENA.

WYMIARY ARENA

LP ACTION BUMPER ARENA
1 Arena wymiary : 20 m x 10 m
2 Bumper car : 8-10 maszyn
3 UFO-Lampa-Led: 4 szt.
4 elektroniczne tablice wyników: 2 szt.
5 nawierzchnia areny: 1 kpl opcjonalnie
6 bandy areny z logo atrakcji: 60 metrów
7 brama wejściowa: 1 szt.
8 elektroniczna bramka: 2 szt.
9 Bumper - piłka: 1 szt.
10 procesor sterownik: 36 szt.
11 Elektronika sterująca komputer główny: 1 szt.
12 wytwornica dymu: 4 szt.( OPCJONALNIE )
13 maszyna do baniek: 4 szt.( OPCJONALNIE )
14 Kamera bezprzewodowa: 1 szt.
15 moduł GSM 1 szt.
16 Router TP link: 1 szt.
17 napięcie: 230V/24V/12V/5V
18 prędkość bumper: 6km-8km/h
19 arena moc max: 2300W/10A

AIR SHOOTER -

43-300 Bielsko-Biala

ul.Słowackiego 80-82

POLAND

tel. +48 512-174-150

Skype: airshooter11

e-mail address: airshooter@wp.pl

www.airshooter.eu